top of page
IMG_6536.JPG

המוצרים שלנו

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות
כדי להשיג לכם את הביטוח המתאים ביותר במחיר הטוב ביותר
בריאות
חו״ל
דירה
רכב
בריאות וסיעוד

קיימים חוסרים במערכת הבריאות הציבורית. לדוגמה, תרופות שלא בסל הבריאות, השתלות בחו״ל ועוד. ביכולתנו לתת לכם את ההצעה הטובה והזולה ביותר שתתן פתרון לבעיה זו, בעיה שחייבים לתת לה מענה.

ביטוח חיים

בשיחה כנה נסיר את מנגנון ההגנה שיש לכל אחד מאיתנו ולא מאפשר לנו לראות שבחיים יש סכנות. לאחר מכן, ניצור את חבילת ההגנה המתאימה לצרכים וליכולות שלך ושל משפחתך. ביחד, נמצא את סדר העדיפויות הנכון לכם.

פנסיה

קרן פנסיה? ביטוח מנהלים? תגמולים לעצמאיים? בשוק יש שלל מוצרי פנסיה, מה מתאים לך? יחד נבחר פתרון שיאפשר לך מנוחה ובטחון סוציאלי בעת פרישה.

פיננסים

משרדנו קשור למספר בתי השקעות היכולים לנהל עבורך כסף נזיל וזמין בתנאים מצוינים. כמו כן, יש באפשרותנו להציע מסלולי השקעה במסגרת תכניות חסכון של תכניות הביטוח. מדובר בתכנית חסכון פשוטה של כסף שנותר זמין לעת הצורך.

ביטוח רכב

למשרדנו הסכמים עם כל חברות הביטוח בארץ בתנאים מיוחדים, כל הצעה לביטוח רכב נבדקת בכל החברות להגדלת הסיכוי לקבל את ההצעה הטובה ביותר. טיפול מקצועי וזמינות אישית 24 שעות ביממה. תמיד יש לכם עם מי להתייעץ ואת מי לשאול.

ביטוח דירה

ביתנו הוא בדרך כלל הרכוש החומרי העיקרי של כל אחד מאיתנו. אנחנו רוצים לדעת בוודאות שבמקרה של שריפה, נזקי טבע ורעידת אדמה הוא מוגן ונקבל את מה שהפסדנו. חשוב לנו גם לבטח את התכולה של הבית. לא פחות ואולי יותר חשוב לנו שנוכל לפצות את מי שהיה בביתנו, ונפגע פגיעת גוף (למשל התחלק או התחשמל), בין אם זה אורח או עובד. אלו הן הסיבות העיקריות מדוע חשוב לבטח את ביתנו.

נסיעות לחו״ל

כדי שתוכלו לטייל בראש שקט אנחנו מציעים, מלבד ביטוחי הנסיעות הסטנדרטיים, גם את הביטוח של פספורט קארד. אתם טסים עם כרטיס שבעת הצורך משמש כאשראי, כך שאין צורך להתעסק עם תשלומים והחזרים. נסיעה נעימה!

ביטוח משכנתאות

בדרך כלל הנכס הגדול ביותר שיש לאדם ולמשפחה הוא הבית. משרדנו מאפשר לך לעשות את הביטוח המשכנתא הזול והתואם את צרכיך. ביטוח המשכנתה דרכנו יבטיח לך את המחיר הזול ביותר יחד עם הביטוח השלם והמקצועי ביותר; ביטוח מבנה וביטוח צד ג׳ יחד בנוסף על חודשיים חינם.

חיים
פנסיה
פיננסים
ביטוח משכנתא
ביטוח עסק

מה העסק שלך צריך? זאת ההתמחות שלנו. כל עסק צריך חליפת הגנה המתאימה לו, לרשותנו עומדים מיטב אנשי המקצוע בתחום על מנת לדייק את ההגנה הביטוחית על מנת שבבוא העת לא יחסר, אך גם להמנע מכיסויים עודפים.

משרדנו עוסק גם בנושא הפנסיה וקרנות השתלמות לעובדים והמעסיקים.

אחריות מקצועית
ביטוח סייבר

ביטוח אחריות מקצועית מתייחס בעיקר לבעלי מקצוע חופשי כמו רופאה, עורכת דין, רואת חשבון, סוכנת ביטוח, מדריכת פילאטיס וכו׳. הכוונה היא שאם מתוקף עבודת בעל המקצוע נעשתה שגיאה שגרמה לנזק (כגון התווית תרופה שגויה לחולה שכתוצאה מכך נפגע) יהיה מי שיכנס לנעליה של אשת המקצוע ויפצה את הניזוק במקומה.

יותר ויותר עסקים קטנים ובינוניים מכירים במתקפת סייבר כסיכון ממשי והצורך לקבל מענה ביטוחי לסיכון זה כבר אינו נחלת עסקים גדולים בלבד. ביטוח הסייבר מכיל כיסוי נזקי העסק, נזקי צד ג׳ ושירותי ניהול ארוע בזמן אמת.

סייבר
אחריות מקצועית
עסק
זקוקים לעוד פרטים? פנו אלינו 

אנחנו כאן כדי לענות על כל שאלה. בטלפון, מייל או פקס, מוזמנים גם לקפוץ לקפה ושיחה במשרד.

bottom of page